Rybárske potreby Kosice, rybolov, rybárske revíry, rybarske predajne, rybarske obchody, rybárske e-shopy,

VI. Rybárska výstava Košice

Vážení rybári! Srdečne Vás pozývame na tradičnú rybársku výstavu 2017. Šiesty ročník tejto predajnej rybárskej výstavy v Košiciach bude v termíne 9 až 12.3.2017. Využite možnosť registrácie už teraz a k voľnému vstupu na výstavu automaticky po registrácii získate kaprársky balíček v hodnote 10€. Ďalšou výhodou je pre registrovaných, že pri nákupe nad 30€ získate DVD v hodnote cca 12eur.

Tak ako každoročne aj na šiestom ročníku tejto tradičnej predajnej rybárskej výstavy budú prebiehať rozhovory, ukážky, prezentácie ligových pretekárov pre feeder, prívlač, kaprarinu. Okrem toho nebudú chýbať tradičné výpredaje so zľavami až 90%!!! Neváhajte a registrujte sa už teraz na túto výstavu a získajte všetky bonusy vyplývajúce z registrácie.

Otváracie hodiny Tradičnej rybárskej výstavy:
  9.3.2017 - 9.00-17.30
10.3.2017 - 9.00-17.30
11.3.2017 - 9.00-17.00
12.3.2017 - 9.00-12.00 

Program rybárskej výstavy sa bude postupne dopňlnať. Samozrejme, že nebudú chýbať novinky sonarov, člnov, nástrah, SPORTEX prútov, SALMO voblerov,..

O kvalitný program a prednášok sa budú starať ligový pretekári pre dané rybolovné techniky.
Prednášky, prezentácie budú zabezpečovať:

Lov kapra  - nástrahy, návnady, taktika lovu - kaprár špecialista Peter Holič (PePe 9 -11.3.2017) a Ján Zselenák ( 2.miesto FINKELDE Bojlis Cup – 477kg ulovených rýb )

Lov na feeder - príprava krmiva, selekcia rýb, výroba montáži - Peter Černák člen Browning Feeder Team Slovakia 9 - 11.3.2017

Lov na prívlač - UL prívlač, lov bielej ryby na prívlač,... Palo Vašíček tester Quantum SPECIALIST Slovakia, ligový pretekár 9 - 11.3.2017

--------------------------------------------------------------------------------------------------
HDS sonary od Lowrance = jediné reálne zobrazenie! Najmodernejšia technológia v sonaroch umožňuje vzužitie sonarov nie len na rybolov. O tom že technólógiu nahrávania je možné využiť aj pri vytváraní 3D modelov korýt, prípadne vďaka reálnemu snímaniu je ich možné použiť aj pri záchranných prácach ako sú napríklad hľadanie utopených áut, ľudí, ...
Sonary Lowrance HDS Gen 2 teraz s kvalitou snímania HD predstavujú absolútnu špičku v sonaroch pre športový rybolov. Jednoduchá obsluha, možnosť snímania 2D, 3D, presné GPS 0,5-2m, možnosť neobmedzene dlhého nahrávania, kombinované zobrazenie mapa / sonar s ktorým si dokážete jednoducho a presne vytvárať 3D mapy predurčujú použitie týchto sonarov pre rekreačný a profesionálny rybolov, záchranné práce,...  

3D profil trate "Browning Feedder Cup Madunice" -  ... jediný sonar, ktorý to dkázal HDS10...
3D profil trate Nahrávka trate na Browning Feeder Cup v Maduniciach urobená pomocou sonaru HDS-10 Gen2 a priestorovej sondy s vykreslením funkcie StructureMap - vykreslenie priestorovej sondy do mapy.
V ľavej časti obrazovky sonaru je mapa s vykreslením sonaru do mapy a vzdialenosťami jednotlivých bodov v mape od piliera mosta na kanály v Maduniciach - trať pretekov Browning Feder Cup. V pravej časti obrazovky je spodný pohľad sondy. Vydialenosť od brehu bola cca 15m. Sonarová nahravka trate týchto prestýžnych feeder pretekov Vám poskytne základnú informáciu o reliefe dna, hĺbke,...

3D Profil trate nájdete na: Browning Feeder Cup - 3D profil

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Košice – rybárstvo a rybársky šport, rybárske predajne, rybárske potreby,...

Košice sú druhým najväčším mestom Slovenska so širokou rybárskou základňou. Mesto Košice je obklopené až šestnástimi jazerami, ktoré sú vytvorené umelo, pri ťažbe štrku. Mimo jazier je územie popretkávané sieťou potokov a riečok. Toto všetko vytvorilo predpoklady pre rozvoj rybárstva a rybárskeho športu v Košiciach a jeho okolí. Revíry obhospodaruje a zarybňuje MsO SRZ KOŠICE. Rybári ako sú lovci na prívlač - prívlačkári, lovci kaprov - kaprári, lovci sumcov - sumčiari, muškári,... v Košiciach nájdu aj kvalitné rybárske potreby. Najväčšie rybárske potreby v Košiciach je veľkoplošný rybársky obchod AZ Rybár Košice.  viacej>>>>

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť


 • Premonštrátny - Jezuitský kostol Košice

  Premonštrátny - Jezuitský kostol Košice

  Postavený bol v roku 1681 na mieste niekdajšieho stredovekého kráľovského domu a patrí medzi najkrajšie barokové stavby v Košiciach.

  viac »
 • Mesto Košice - morový stĺp

  Mesto Košice - morový stĺp

  Morový stĺp v Košiciach – po epidémii moru v rokoch 1709- 1710 bol v nasledujúcej dobe na mieste bývalého vojenského popraviska postavený morový stĺp, podľa najvyššie položenej sochy Panny Márie nazývaný aj Immaculata – Nepoškvrnená.

  viac »
 • Košické štátne divadlo

  Košické štátne divadlo

  Košice - Košické divadlo je koncentráciou umenia  hudby, tanca, poézie, maliarstva,... Divadelníczvo v Košiciach má viac ako 600 ročnú tradíciu. Súčastná bodova Košického štátneho divadla vznikla pred 105 rokmi. Budova Košického divadla patrí medzi významné kultúrne pamiatky a kultúrne a samozrejme historicky významne obohacuje historické jadro mesta Košice.  

  viac »
 • Kaplnka svätého Michala Košice

  Kaplnka svätého Michala Košice

  Pochádza  zo 14. storočia a prešla niekoľkými zmenami a úpravami. V tejto podobe zotrvala do roku 1902, kedy bola zbúraná druhá loď kostolíka, pristavaná v roku 1508.

  viac »
 • Košice - Františkánsky kostol

  Košice - Františkánsky kostol

  Tento kostol v Košiciach začali ho stavať v 14. storočí a pôsobili v ňom príslušníci františkánskeho rádu. V roku 1556 po veľkom požiari mesta Košice Františkánsky kostol vyhorel a prestal slúžiť svojmu účelu. Začiatkom 18. storočia tento Františkánsky kostol bol renovovaný a zbarokizovaný.

  viac »
 • Jakabov palác - Košice

  Jakabov palác - Košice

  Ak hľadáte rozprávkový palác v Košiciach tak potom určite neobídte Jakubov palác - Košice.

  viac »
 • Miklušova väznica Košice

  Miklušova väznica Košice

  Táto Košická väznica datuje svoj vznik začiatkom 17.storočia.

  viac »
 • Urbanová veža v Košiciach

  Urbanová veža v Košiciach

  Košice sa môžu pochváliť aj pamätnou vežou "Urbánova veža". Pôvodne gotická hranolová kampanila z prelomu 14. a 15. storočia s ihlancovou strechou. K úpravám tejto veže v Košiciach došlo v roku 1628, keď došlo k jej zastrešeniu ihlancovou strechou, sa viaže mramorová tabuľa osadená nad vchodom do zvonice. Vo zvonici veže bol umiestnený aj zvon zasvätený sv. Urbanovi, patrónovi vinohradníkov, ktorý po požiari v roku 1556 v roku 1557 ulial olomoucký zvonolejár František Illenfeld.

  viac »
 • Štátna vedecká knižnica Košice

  Štátna vedecká knižnica Košice

  Táto knižica v Košiciach bola postavená začiatkom 19. storočia v empírovom slohu pre šľachtickú rodinu Forgáčovcov. Od roku 1878 tu sídlilo pánske kasíno v ktorom sa schádzala maďarská župná šľachta a od roku 1940 dokonca Hornouhorská obchodná banka.

  viac »
 • Dóm svätej Alžbety Košice

  Dóm svätej Alžbety Košice

  Dóm svätej Alžbety - Dóm ako významná gotická pamiatka  postavená v 14.-16. storočí bol v druhej polovici 19. storočia  po častých poškodeniach

  viac »


 • Sonary na ryby, sonary lowrance, sonary 3D, sonary, GPS, navigácia, echoloty

  Sonary na ryby, sonary lowrance, sonary 3D, sonary, GPS, navigácia, echoloty

  Kompletná ponuka najväčšieho výrobcu sonarov vo svete Lowrance. Už viac ako 50rokov táto spoločnosť stojí na čele všetkých výrobcov sonarov o čom svedčí aj fakt že dostala s modelom Lowrance HDS medzinárodné ocenenie "najrevolučnejšie zariadenie od čias prvého sonaru". Pýchou našej predajni je kompletný sortiment sonarov Lowrance.

  viac »
 • Rybárska obuv, športová značková obuv, poľovnícka obuv Švédsky výrobca Graninge

  Rybárska obuv, športová značková obuv, poľovnícka obuv Švédsky výrobca Graninge

  Rybárske potreby Košice sú vzorkovou predajňou aj pre Švédsku obuv Graninge. Táto kvalitná koženná obuv v kombinácii s membránou udržuje vaše nohy v teple a suchu aj pri náročných fyzických aktivitách čo vytvára príjemné pohodlie pri celej rade outdoorových aktivít.

  viac »
 • Športové značkové oblečenie Geoff Anderson: rybárske, poľovnícke, turistické, outdoor oblečenie

  Športové značkové oblečenie Geoff Anderson: rybárske, poľovnícke, turistické, outdoor oblečenie

  Geoff Anderson Dánska značka s overenou kvalitou oblečenia. Toto severské oblečenie vzhovuje tým najnáročnejším požiadavkám pre rybárov, poľovníkov, turistov,.... Geoff Anderson oblečenia zahŕňa rybárske vesty, rybárske bundy a nohavice, termo oblečenie a termoprádlo, poľovnícke oblečenie (poľovnícke odevy), outdoor oblečenie, .... Tieto značkové top výrobky oblečenia boli a sú neustále testované po celom svete.

  viac »
 • Rybarske člny, vodná turistika, relax pri vode

  Rybarske člny, vodná turistika, relax pri vode

  Rybárske člny, nafukovacie člny, člny na vodnú turistiku, relax a oddych. Pre rybárov, vodákov rybárske potreby Košice ponúkajú ucelený program pre nafukovacie člny. Nafukovacie člny Rybárske potreby Košice ponúkajú len rokmi overené značky. Nafukovacie člny musia sĺnať prísne bezpečnostné požiadavky a samozrejme majú CE certifikát. Nafukovacie člny dávajú vysokú flexibilitu nakoľko sú veľmi skladné a transportné. Zbalený nafukovací čln sa zmestí do tašky vo veľkosti hokejistickéj výstroje.

  viac »
 • Rybárske potreby - navijáky, sumčiarske, kaprové, prívlačové

  Rybárske potreby - navijáky, sumčiarske, kaprové, prívlačové

  Rybarske navijaky na ryby v predajni Rybárske potreby Košice nájdete v najväčšom výbere na slovensku. Navijáky od niekoľko euro až po 1000eurové! Navijaky takých výrobcou ako je Van Staal, Fin Nor, Browning, Zebco, Albastar, Quantum, Tandem Baits,... Niekoľko 100modelov ihneď k odberu na našej veľkoplošnej rybárskej predajni. Veľkoplošný kamenný obchod s viac ako 500m2 predajnej plochy je garanciou bezkonkurenčnej ponuky: predaj rybárske navijáky.

  viac »

Rybárske novinky

Navrch stránky